Kış Bahçesi
Şeffaf Branda Çadır

MELEK ÇADIR

Şeffaf branda yapılar


Tekstil Membran; betonarme yapıların aksine basınca değil asimetrik çekme kuvvetiyle oluşan ön germe kuvvetine... Gergili membran sistemler bilinen formlardan farklı olmaları, onların öne çıkmalarına sağlar. Çeşitli formlarda tasarımlarla yapılar kendine has tekil olma özelliğine sahiptir. Gergili membran sistemler bu yapılar uzun ömürlü olması ve yüksek mühendislik kullanılarak dizayn edilir.

Şeffaf branda nerelerde kullanılır

  • Kış bahçeleri ve verandalar
  • İşyerleri ve restaurantlar
  • Teras kat dizaynları
  • Yemek ve bekleme salonları

Şeffaf Branda İmalatı


Şeffaf branda ile ilgili tüm talep ve ihtiyaçlarınız tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Bahçeniz çardağınız balkonunuz veranda ve teraslarınız şeffaf branda ile kış şartlarına uygun zaman geçirme alanlarına dönüştürülür.

Kış bahçesine dönüştürdüğümüz ortamız şeffaf branda sayesinde görsel olarak dik ve bütün bir duruş sergiler. Çardak veya kamelya kullanabileceğiniz şeffaf branda kapama modelleri sayesinde her türlü hava şartlarına dayanıklı bir mekan yaralanabiliriz. Kış bahçesi seçimine göre basit bir ısıtıcı kullanarak sıcak bir ortam elde edebilirsiniz. Çardak yada kamelyanız yok ancak alanınız müsaitse demir / ahşap kullanarak uygun ölçülerde imalat ve şeffaf branda kaplanıp kış bahçesi elde edilebilir.


Kış Bahçesi ve Veranda


Kış bahçesi branda belirli sektör ve kişilere hitap eder genellikle dışta kalmış ev bahçeleri cafe, restourantlara sigara içme odaları gibi tercih edilen bir branda modelidir


Şeffaf branda siz değerli müşterilerimiz tarafında sıkça tercih edilen bir tente çeşididir. Şeffaf tente ile ofis büro teras katı iş yeri gibi tümüyle görsellik kazandıran bir tente modelidir.

Fermuarlı, Çırt Çırtlı, Şeffaf Kış Bahçesi Demir Aksamı İle tamamen kendi imalatımız.Uygun Fiyat anlayışı Avrupa mika branda kumaşlı ürünler. Restoran ve Kafeterya kapama Sigara içme alanı çocuk parkı oyuncak parkı gibi alanlara uygun İletişime geçmek için tıklayınız.

 

Kış Bahçesi