Mimari Çadırlar
Asma Germe Branda Çadır

MELEK ÇADIR

Asma germe yapılar


Tekstil Membran; betonarme yapıların aksine basınca değil asimetrik çekme kuvvetiyle oluşan ön germe kuvvetine... Gergili membran sistemler bilinen formlardan farklı olmaları, onların öne çıkmalarına sağlar. Çeşitli formlarda tasarımlarla yapılar kendine has tekil olma özelliğine sahiptir. Gergili membran sistemler bu yapılar uzun ömürlü olması ve yüksek mühendislik kullanılarak dizayn edilir.

Asma germe branda özellikleri

  • Paslanmaz veya demir direkler
  • Paslanmaz veya galvaniz gergi malzemeleri
  • İthal Membran PVC kumaş
  • Galvaniz boya veya Eloktrostatik toz boya (ral kataloğu renkleri)

Membran/Çelik İmalatı ve Montaj


Membran/Çelik İmalatı

Tekstil mimarisi, sadece nitelikli mühendislik yardımıyla uzun ömürlü yapıları tarif etmekle kalmaz, aynı zamanda estetik ve farklı bir ifade yaratarak bir çeşit heykelsi örtü oluşturmak anlamına gelir. Hazırlanan kesme kalıpları sıcak hava, HF veya Hot Bar kaynak metodlarının uygun olanıyla birleştirilir.

Statik analizi yapılan taşıyıcı çelik konstrüksiyon uygulanacak alanın coğrafi koşulları gözetilerek şartnamelere uygun olarak imal edilir. Ekibimiz her yeni projede, en iyi çözüm önerileriyle beklentilerinizi gerçekleştirmeyi amaçlar.


Asma Germe Montajı


İmalata tamamlanan membran ve çelik taşıyıcılar zarar görmeyecek şekilde paketlenip sahaya nakledilir. Membran yapı sistemleri uygun hava şartlarında (5m/s rüzgar, +10 derece hava sıcaklığı) hızlı bir şekilde vinç ve gerdirme araçları vasıtasıyla profosyonel sertifikaya sahip ekiplerce tatbik edilir.


Birbirinden Farklı Renk ve Model Seçenekleri ile Asma germe membran branda sistemi, mimari çalışma olup kullanılan branda Avrupa kumaşlıdır. Asma germe branda sistemlerinde, demir konstriksiyon montaj yerne göre özel ölçüde veya şekilde yapılıp, üzerine branda giydirmesi yapılmaktadır.

 

Mimari Çadır